Carer - logo

Aplikace

Díky FLEXIBLE POWER DESIGN vyvinutým firmou CARER, všechny naše vozíky splní veškeré požadavky dneška i zítřka.

Dřevo: Manipulace širokých palet se dřevem je náročná operace, která vyžaduje výkon a spolehlivost.: Z60K a Z100N jsou perfektní pro takové úkoly a vyznačují se kompaktností, výkonnými motory a mají tuhý rám.

Dřevo

Papír: zakládání těžkých a objemných rolí je práce , která vyžaduje tuhý, stabilní a kompaktní vozík. Výkonný 120 voltový Z100N bezezbytku splňuje tyto požadavky.

Papír

Nápoje: vysoký výkon manipulace dvou palet v úzkých koridorech do výšky 5 metrů -to je typické pro provoz Z45N. A pokud potřebujete manipulovat 4 palety ? Žádný problém: Z100N to zvládne perfektně !

Nápoje

Železo a ocel: Z70CK: krátký a výkonný stroj se silným 96V motorem a prodlouženou dobou provozu. Perfektní pro role hliníku a oceli, pláty plechů a vše ostatní.

Železo a ocel

Automobilový průmysl: schopnost plynule „proplout“ každým úzkým koridorem je jedním ze základních požadavků na vozík používaný v automobilovém průmyslu. Pokud vezmete tuto schopnost a přidáte výkonný 96V motor a dlouhou dobu provozu na jedno nabití, dojdete pouze k jedinému výsledku: Z65K.

Automobilový průmysl

Drobný náklad: pokud nepotřebujete manipulovat těžká břemena nebo pokud jsou Vaše prostory velmi omezené – ale potřebujete rychlý, bezpečný a spolehlivý vozík, není lepší volba než řada NK. Zahrnuje čtyři tříkolové modely o nosnostech 800, 1000, 1200 a 1500 kg. NK8 s nosností 800 kg se o 90° otočí na pouhých 1200 mm a pro založení potřebuje uličku pouhých 2700 mm !

Drobný náklad

Ovoce a zelenina: vozík pro tyto aplikace by měl být extrémně úzký, s excelentní viditelností a 80 V baterií pro dlouhé směny. A protože CARER si vytýčil za jeden ze svých cílů zlepšení manipulace s ovocem a zeleninou, vytvořil Z20NF ( „F“ – fruit)

Dřevo
Síla čisté energie
© Copyright Carer Česká republika  |  Realisatie: WEIDE Webdesign  |  Podmínky  |  Kontakt